premium selection

SAMOCHODY BMW PREMIUM SELECTION

W BMW niezwykle pieczołowicie przygotowujemy się za każdym razem, gdy prezentujemy klientom zupełnie nowy model auta. Tak samo ważne są dla nas używane samochody, którym dajemy nowe życie. Każdy z pojazdów wytypowanych do ponownej sprzedaży przechodzi drobiazgowy przegląd. Tylko te z aut, które spełniają wyśrubowane wymagania, otrzymują od nas certyfikat BMW Premium Selection. Certyfikat jest potwierdzeniem nienagannej jakości używanego samochodu, który od teraz może trafić w ręce nowego właściciela.

Dla nas jakość to zasada.


Certyfikacja BMW Premium Selection została stworzona, aby umożliwić używanym samochodom BMW znalezienie kolejnego właściciela. Skrupulatnie przestrzegane standardy w trakcie szczegółowej kontroli gwarantują klientom stuprocentowe bezpieczeństwo i komfort korzystania z samochodu BMW. Do oferty BMW Premium Selection trafiają tylko te auta, które otrzymały pozytywny wynik kompleksowej kontroli 360°.

Popularne modele.


w atrakcyjnej cenie Używane samochody BMW są dostępne zarówno dla klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców, którzy decydują się na skompletowanie firmowej floty. W naszej ofercie posiadamy szeroki przekrój modeli z ostatnich kilkunastu lat, wśród których z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Konkurencyjne ceny aut z oferty BMW Premium Selection i elastyczne możliwości finansowania sprawiają, że samochody BMW stają się bardziej dostępne zarówno dla firm, jak i osób prywatnych.

Przestrzegamy precyzyjnych standardów.


Każdy samochód BMW przechodzący certyfikację BMW Premium Selection zostaje przebadany za pomocą najnowocześniejszych narzędzi diagnostycznych, które wykrywają wszelkie odchylenia od normy. Nasi profesjonalni serwisanci dbają o to, by używane samochody BMW zostały drobiazgowo sprawdzone, dzięki czemu do oferty samochodów używanych trafiają jedynie modele spełniające wszystkie standardy.

Auta o znanej przeszłości.


Jednym z kluczowych punktów certyfikacji BMW Premium Selection jest dokładne sprawdzenie historii i wiarygodność przebiegu pojazdu. Każde auto, które trafia do oferty samochodów używanych, posiada zweryfikowaną historię serwisową, a także informacje o poprzednich właścicielach, ewentualnych wypadkach i naprawach. Dzięki dokładnie sprawdzonej przeszłości pojazdu klienci mają pewność, że ominą ich przykre niespodzianki, które mogą się zdarzyć przy zakupie auta od anonimowego sprzedawcy.

Dwuletnia ochrona gwarancyjna.


Każdy używany samochód posiadający certyfikat BMW Premium Selection otrzymuje od nas aż 24 miesiące gwarancji na wszystkie elementy elektroniczne i mechaniczne. Po zakupie używanego BMW możesz wybrać się wprost z salonu samochodowego w długą podróż po całej Europie bez obaw o bezpieczeństwo swoje i pasażerów. W przypadku nieprzewidzianych zdarzeń do Twojej dyspozycji jest dostępny każdy serwis BMW w dowolnym zakątku Europy. Aby uniknąć rozczarowania związanego z niedostępnością danego modelu, możesz zarezerwować konkretne auto online, a następnie odwiedzić salon samochodowy BMW. Rezerwacja wiąże się z wniesieniem symbolicznej opłaty, która zostaje naliczona na poczet kwoty zakupu bądź zwrócona w przypadku rezygnacji z transakcji. Każdy Dealer BMW umożliwia jazdę próbną zarezerwowanym samochodem, w trakcie której sprawdzisz, czy jest to model, który w stu procentach odpowiada Twoim oczekiwaniom.

Przejrzysty sposób finansowania.


Chcesz sfinalizować transakcję? Mamy dla Ciebie atrakcyjne opcje finansowania oraz leasingu. Niezależnie od tego, czy kupujesz samochód BMW indywidualnie, czy pozyskujesz go dla swojej firmy, gwarantujemy wyraźnie niższe raty leasingu bądź kredytu niż w tradycyjnych przypadkach. Oprócz kompleksowej opieki w trakcie zakupu oferujemy również korzystne formy ochrony samochodu i ubezpieczenia pasażerów. Jeżeli zdecydujesz się na skorzystanie z naszych usług dodatkowych, zajmiemy się wszystkim za Ciebie, oszczędzając Ci formalności i czasochłonnego poszukiwania najkorzystniejszej oferty. Jeżeli aktualnie posiadasz na własność inny samochód, na Twoje życzenie przedstawimy Ci możliwości odkupienia przez nas Twojego obecnego pojazdu.

Przyjemność z jazdy bez serwisowania.


Każdy samochód z oferty BMW Premium Selection przeszedł drobiazgową kontrolę i skrupulatny serwis. Dlatego gwarantujemy, że zakupiony u nas używany samochód BMW nie będzie wymagał serwisowania przez kolejne 6 miesięcy lub 10 000 przejechanych kilometrów. Certyfikat BMW Premium Selection pozwala Ci skupić się na przyjemności z jazdy modelem dopasowanym do Twoich potrzeb.

Gdy serwis jest potrzebny…


Każdy właściciel samochodu z certyfikatem BMW Premium Selection w przypadku problemów z pojazdem może skorzystać z innowacyjnego i przejrzystego systemu organizowania wizyty w autoryzowanym serwisie BMW. Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby umówić dogodny termin w najbliższym punkcie. Pobierz aplikację MY BMW ze Sklepu Play lub AppStore i zaloguj się do swojego konta, aby już po chwili mieć dostęp do obszernego kalendarza, w którym zarezerwujesz odpowiedni termin na wizytę serwisową. Możesz pojawić się w salonie osobiście lub skorzystać z usługi door-to-door, w której to my zajmujemy się odbiorem samochodu ze wskazanego adresu i dostarczeniem go we wskazane miejsce po zakończonej naprawie.

Pełna kontrola nad naprawą i wydatkami.


Aplikacja MY BMW to wielozadaniowe narzędzie, które dostarcza Ci najświeższych informacji związanych z procesem naprawy Twojego samochodu BMW. Funkcja BMW Smart Video Communication umożliwia przesłanie na Twoje konto w aplikacji spersonalizowanego filmu, w którym jeden z naszych specjalistów wyjaśni i zaprezentuje, co dokładnie wymaga naprawy w Twoim BMW. Otrzymasz także kosztorys, który możesz zaakceptować lub wnieść do niego uwagi. Płatności za naprawę możesz dokonać online.

Znajdź BMW idealne dla Ciebie.


Opcja zakupu używanego samochodu z certyfikatem BMW Premium Selection wydała Ci się interesująca? Czujesz, że wybór auta u autoryzowanego Dealera BMW będzie o wiele bardziej bezpieczny niż transakcja z nieznajomym sprzedawcą? Zapraszamy do zakupu używanego samochodu BMW w atrakcyjnej cenie od zaufanego dealera. Skorzystaj z wyszukiwarki i znajdź model, który najbardziej odpowiada Twoim preferencjom, a następnie odwiedź salon samochodowy BMW i przetestuj pojazd w trakcie jazdy próbnej. Zależy nam na Twojej satysfakcji, dlatego zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby uprzyjemnić Ci zakup i dopiąć wszelkie formalności związane z finansowaniem i usługami ubezpieczeniowymi. Wybierz swoje wymarzone BMW i wyrusz w najpiękniejszą podróż w swoim życiu!

Zapytaj o ofertę BMW Premium Selection

Zgoda na komunikację marketingową

Chcę otrzymywać komunikację marketingową od M-Cars sp. z o.o. sp. k. za pośrednictwem

Wnioski o wprowadzenie zmian w zakresie oświadczenia o wyrażeniu zgody oraz prawo do wycofania zgody

Aktualności.

Autoryzowany Serwis BMW M-Cars Tarnów.