premium selection

UŻYWANE BMW - SPRAWDŹ, JAK DZIAŁA RYNEK UŻYWANYCH AUT.

Interesują Cię używane samochody BMW? Chcesz kupić auto, które będzie odpowiednie do Twoich potrzeb, a jednocześnie mieć pewność, że jest najwyższej jakości?


Nie musisz spędzać niezliczonej ilości czasu w poszukiwaniu odpowiedniej oferty w internecie. Możesz nabyć pewny samochód z gwarancją odwiedzając salon Dealera BMW M-Cars. Dowiedz się, jak działa rynek używanych BMW i ciesz się radością z jazdy!

Dlaczego warto zdecydować się używane BMW? BMW używane z gwarancją jakości.

W celu zapewnienia potencjalnym klientom marki możliwości zakupu pewnych, sprawdzonych samochodów, powstał program BMW Premium Selection. Samochody używane BMW posiadające certyfikat Premium Selection to auta wnikliwie zweryfikowane przez specjalistów zajmujących się diagnostyką i serwisem pojazdów BMW. Warto pamiętać, że jako technologiczny lider motoryzacji, BMW wprowadza na rynek szereg unikalnych rozwiązań i innowacji, co sprawia, że obsługa serwisowa pojazdu wymaga posiadania rozszerzonej, specjalistycznej wiedzy. To bardzo istotne, by w przypadku chęci zakupu BMW używanego, stan samochodu został sprawdzony przez fachowców, którzy dysponują odpowiednią wiedzą, a także właściwymi narzędziami diagnostycznymi. Właśnie taką drobiazgową i profesjonalną kontrolę muszą przejść wszystkie samochody BMW, zanim zostaną objęte certyfikatem Premium Selection. Co więcej, kupując używane BMW z certyfikatem Premium Selection, zyskujemy również pewność, że auto nie wymaga serwisu przez co najmniej 6 miesięcy lub 10 000 km po zakupie. Wszelkie ewentualne naprawy, wymiany płynów czy podzespołów oraz obsługa serwisowa są bowiem wykonywane przed udostępnieniem pojazdu kupującym. Na dodatek otrzymujemy aż 24 miesiące ochrony gwarancyjnej na nasz samochód. Dzięki temu nie musimy się martwić, że w przypadku niespodziewanej awarii zostaniemy sami z dużym problemem. Wybierając samochody używane BMW z certyfikatem Premium Selection, wybieramy pewność, spokój i bezpieczeństwo. Wszystko to sprawia, że nam pozostaje jedynie skupić się na... czerpaniu radości z jazdy!

Używane BMW z salonu.

Dogodne formy finansowania.

Wydawać by się mogło, że odbiorowi używanego samochodu nie będą towarzyszyć emocje czy cała otoczka charakterystyczna dla zakupu auta salonowego. Przywitanie przez pracowników salonu, uroczyste odebranie kluczyków do auta i podniosły moment zajęcia miejsca w aucie, które aż lśni, było dotychczas zarezerwowane dla pojazdów nowych. A co, jeśli byłaby możliwość kupić używane BMW z salonu? Jak się okazuje, tryb przypuszczający w poprzednim zdaniu wcale nie jest konieczny! Już teraz polscy klienci mają możliwość zakupu używanego BMW z salonu. Taką ofertę posiada specjalizujący się właśnie w samochodach używanych salon Dealera BMW M-Cars w Tarnowie. Na nowoczesnej powierzchni dostępny jest bogaty wybór aut z różnych segmentów i w różnych konfiguracjach, spośród których każde spełnia wyśrubowane standardy jakości, a także przeszło drobiazgową inspekcję stanu technicznego. Ponieważ auta są również profesjonalnie przygotowywane przez doświadczonych specjalistów, ich stan jest nierzadko porównywalny z salonowym. W ten sposób naprawdę możemy kupić używane BMW w salonie i w salonowym standardzie. Dogodne formy finansowania Jedną z cech charakterystycznych zakupu aut nowych są różnorodne możliwości finansowania, tak dla przedsiębiorców, jak i osób prywatnych. Jednak możliwość uzyskania atrakcyjnej oferty leasingowej nie ogranicza się wyłącznie do aut salonowych czy też indywidualnie konfigurowanych. Takie opcje są również dostępne dla aut z programu BMW Premum Selection.

Trzeba pamiętać, że chociaż mówimy o samochodach używanych, to nierzadko były one używane bardzo krótko i eksploatowane np. jedynie przez kilkanaście miesięcy, może kilka lat. To oznacza, że wciąż są to pojazdy o wysokiej wartości rynkowej, zwłaszcza że mamy do czynienia z marką będącą liderem segmentu Premium. Dlatego wybierając używane BMW z salonu, możemy także zapytać o opcje finansowania. Dealer BMW Premium Selection, jak właśnie salon BMW M-Cars w Tarnowie, posiada ofertę dogodnych rozwiązań finansowych zarówno dla firm, jak i klientów indywidualnych. Obejmują one nie tylko usługi leasingowe dla pojazdów, ale także np. atrakcyjne pakiety ubezpieczeniowe. To kolejny przejaw tego, że decydując się na ofertę Premium Selection kupujemy "nowe-używane" BMW.

Indywidualne dopasowanie.

Aby móc zapoznać się ze szczegółową ofertą samochodów używanych, którą posiada Dealer BMW M-Cars, nie musimy się jednak wcale ruszać z domu. Po kliknięciu w zakładkę "Samochody używane" trafimy na wyszukiwarkę, która pozwoli nam określić nasze preferencje co do poszukiwanego pojazdu. Możliwości wyboru naszych preferencji, co do samochodu jest naprawdę wiele.

Możemy wyszukiwać oferty po poszczególnych modelach, typach nadwozia, w określonym budżecie itd. Aby znaleźć oferty samochodów jak najbardziej zbliżonych do naszych oczekiwań, możemy także zawężać wyniki wyszukiwania np. do roku produkcji, przebiegu pojazdu czy też do poszczególnych rodzajów silnika. Jeżeli nie mamy sprecyzowanych wymagań co do rodzaju napędu i nie wiemy, czy chcemy diesla, benzynę czy np. hybrydę, zawsze możemy zastosować po prostu filtr mocy silnika lub pojemności skokowej. Wypełnienie poszczególnych okienek pozwoli nam znaleźć propozycje samochodów, które będą trafiały w nasz gust oraz potrzeby.

Skorzystaj na używanym BMW.

Jak widać na przykładzie salonu Dealera BMW M-Cars w Tarnowie, zakup używanego BMW może okazać się nie tylko bardzo prosty i korzystny, ale także może wiązać się z odbiorem samochodu we wręcz salonowym stanie i salonowym standardzie. Mając na uwadze fakt, że samochody z certyfikatem Premium Selection spełniają wymagające kryteria jakościowe, możemy bez najmniejszych obaw wybierać z oferty po prostu te auta, które w największym stopniu spełniają nasze oczekiwania. Jeżeli chcesz cieszyć się radością z jazdy, zakup używanego BMW z salonu to doskonały pomysł!

Zapytaj o ofertę BMW Premium Selection

Zgoda na komunikację marketingową

Chcę otrzymywać komunikację marketingową od M-Cars sp. z o.o. sp. k. za pośrednictwem

Wnioski o wprowadzenie zmian w zakresie oświadczenia o wyrażeniu zgody oraz prawo do wycofania zgody

Aktualności.

Autoryzowany Serwis BMW M-Cars Tarnów.